Sedím na pyramidě
Široko daleko nikdo. A nic. Jen pyramida pode mnou. A pak nekonečná písečná poušť a nad ní modrá nebeská báň. Nikde ani mráček. Nemyslím na nic. To mám nejraději. Vypnutý mozek. Nikde žádný mráček, žádná myšlenka, žádná emoce. S vyjímkou jedné. Z hluboka se nadechuji a vtahuji do sebe vesmírnou lásku. Ve svém nitru k ní přidám svou lásku a s výdechem ji vysílám do celého světa. Ke všem bytostem, ke všem lidem. I k těm co mi ublížili nebo mě nemají rádi. Sedím na pyramidě a je mi tu krásně. Nechci odtud odejít, chci zde být pořád, na věky.

Mayská proroctví a kruhy v obilí

Odvysíláno na ČT.

Možno shlédnout online na adrese: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10286357188-2012-mayska-proroctvi-a-kruhy-v-obili/21138254755

Pořadu by prospělo trochu více skeptičnosti, zejména v otázkách hlavního tématu, tedy spojení mezi mayskou civilizací a dnešními piktogramy. Nicméně i přesto pořad obsahuje velmi zajímavá fakta. Zmínil bych tato:

  1. Natočený vznik piktogramu. Piktogram vznikl na poli, které v tu chvíli bylo monitorováno kamerami. Na videu není vidět jak obzrazec vzniká, ale je na něm zachyceno, že obrazec není, pak se zablýskne a po několika minutách obrazec je (od druhé minuty pořadu).
  2. Piktogram 19.8.2001 poblíž Chilboltonu vypadá jako odpověď na zprávu odvysílanou ze Země v binárním kódu radioteleskopem v Arecibu v roce 1974 (od 27 minuty pořadu).
  3. Piktogram s vyobrazením lidské hlavy (14.8.2001 poblíž Chilboltonu – od 26 minuty pořadu).
  4. Piktogram s vyobrazením hlavy mimozemšťana a kompaktního disku s možná vyznačenou zprávou v binárním kódování (Crabwoodská farma – od 32 minmuty). Skutečnosti, že se zprávu podařilo dekódovat moc nevěřím. Zpráva totiž zní jakoby byla v angličtině, což by znamenalo, že ji musel stvořit někdo, kdo tento jazyk ovládá. Pokud by piktogram byl pravý, pak by to zanamenalo, že mimozemšťané umí anglicky a nebo že je piktogram stvořen lidmi.

Leave a Reply