Sedím na pyramidě
Široko daleko nikdo. A nic. Jen pyramida pode mnou. A pak nekonečná písečná poušť a nad ní modrá nebeská báň. Nikde ani mráček. Nemyslím na nic. To mám nejraději. Vypnutý mozek. Nikde žádný mráček, žádná myšlenka, žádná emoce. S vyjímkou jedné. Z hluboka se nadechuji a vtahuji do sebe vesmírnou lásku. Ve svém nitru k ní přidám svou lásku a s výdechem ji vysílám do celého světa. Ke všem bytostem, ke všem lidem. I k těm co mi ublížili nebo mě nemají rádi. Sedím na pyramidě a je mi tu krásně. Nechci odtud odejít, chci zde být pořád, na věky.

Gellerova kresba splněných přání

D.D.Home současnosti, slavný Uri Geller se již nespokojí s ohýbáním lžiček a svými jasnovidnými kousky. Chce pomáhat lidem, proto svojí energií aktivoval kresbu, která již mnoha lidem pomohla.

Veřejnost se již mnohokráte mohla setkat s takzvanými aktivovanými obrázky. U nás v Čechách jsou asi nejznámější dva případy. Tím prvním je biotronik Tomáš Pfeifer, který v nedávné době vysílal svoji energii prostřednictvím televize a časopisu Regenerace. Druhým je známý případ spirály pana Kožíška, kterou naleznete i na pyramidě a sice v článku dr. Šafaříka – Automatická kresba a automatické písmo.

Uriho Gellera není zřejmě třeba naší, alespoň té odbornější, veřejnosti příliš představovat. Nejvíce je znám svou schopností ohýbat drobné kovové předměty „pohledem“. Tuto schopnost předvádí zpravidla na příborech a to i za vědecky kontrolovaných okolností. Dále vyniká dobrými, lépe řečeno vynikajícími, telepatickými schopnostmi. V této souvislosti jsem jej také zmínil ve svém článku o MSV, kde popisuji experimenty s ním provedené na Stanfordské univerzitě.

uri Ale tyto dva fenomény dohromady, to je novinka. Takže jak k tomu došlo a co to vlastně má všechno znamenat. Tento obrázek na němž je červená koule, pyramida a podpis Uri Gellera, nakreslil a aktivoval na 17. psychotronickém kongresu v listopadu 99 v Bazileji.
Nad tímto obrázkem má experimentátor držet 5 minut ruku a představovat si obraz toho, co chce aby se mu splnilo. Tuto seanci provádět alespoň tři dny. A co má být tím přáním ? No přece to vaše. Od různých osob přicházejí ohlasy, že tento aktivovaný obrázek jim pomohl při výhře v loterii, či při plnění jiných přání. Takže záleží na Vás. Pyramida Vám přeje splnění i těch nejtajnějších a nejodvážnějších snů.

Leave a Reply